מירי מסיקה מארחת את גליקריה

היכל התרבות ת"א

מירי מסיקה מארחת את גליקריה
מופעים > מרכז > מופעי שירה

מירי מסיקה מגיעה להיכל התרבות בת"א עם מופע וחגיגי ומיוחד ב- 14.2 ערב ה  Valentine's Day ובו תארח את גליקריה. יחד הן יוצרות שילוב קולות ונוכחות נשית עוצמתית וחד פעמית.

 

במופע תבצע מירי שירים מאלבומה החדש "אלוהי הדברים הקטנים" ולהיטים מכל האלבומים: מלך, באה אליכם, לשם, זהרה, אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי, תשים תשים ועוד רבים וטובים. בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

 

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

 

מן הביקורות:

 

"האלבום הכי חשוב שלה עד כה. אולי גם הכי טוב שהקליטה. הוא יפה עד כאב. בעיקר מפני שהיא מתחברת בו, ללא פילטרים כמעט, למהות שלה כאמנית וכזמרת, כאדם, כאישה וכאם. היא מאופקת, שקולה וממוקדת, מדויקת, מזוככת ומזוקקת." (עמוס אורן, הבמה)

 

לא מופרך להגיד שמדובר באחד האלבומים הטובים בקריירה שלה, אולי הטוב ביותר מאז הראשון. מסיקה היא לא רק הקול העוצמתי שלה, היא גם זיקית שמסוגלת להשתלט על מגוון רחב של סגנונות.." (נדב מנוחין, וואלה!)

 

 

תאריך
יום רביעי,14 בפברואר, 2018
מקום
היכל התרבות ת"א
תחילת מופע
21:00
מחיר מלא
154-134 ₪
מחיר למנוי פיס
119-99 ₪
סוג מופע
ישיבה

  מופעים נוספים

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.
אזהרה: משרד הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחת חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, נסיון, יכולת או ריבוי משחקים.
בהגרלות המנויים ניתן לזכות בפרס מירבי שבין 50,000 ₪ עד 1.5 מיליון ₪. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה.
הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן