פשוט לאהוב

תיאטרון הקאמרי ת"א

פשוט לאהוב
הצגות > מרכז > הצגות תיאטרון

מחזמר ישראלי חדש

מחזה ישראלי מקורי חדש מאת שלמה מושקוביץ, (פסקול חיינו 1967-1973) בשילוב שירי אריק איינשטיין, שלום חנוך, ג'וזי כץ, שמוליק קראוס, שלישיית גשר הירקון, שלישית החלונות הגבוהים, להקת הנחל.

 

בימוי: דדי ברון.

ניהול מוסיקלי ועיבודים: טל בלכרוביץ', 

תפאורה: דנה צרפתי

בימוי וידיאו: יואב כהן

תלבושות: אורן דר

תאורה: רוני כהן

כוריאוגרפיה: עוז מורג

הדרכה קולית : ריקי בוגטין

ייעוץ מוסיקלי: גיא מזיג עיצוב סאונד: ניראל שרון

קורפוטיטור: ארנון זיו

מפיק בפועל: חיים סלע

 

מחזמר בהשתתפות 20 שחקנים רקדנים ונגנים 

משתתפים: עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון, אבי טרמין, דוד שאול, רוני שיינדורף  איתמר זהר,דר רוזנבאום 

להקה: נתנאל בסיל, רביב מדר, אדיר בובליל, בן נפתלי, אורי סברי,  ליאור בלאוס, אלה רוזנצוויג, אלונה טננבאום, רוני מרחבי, כפיר לוי . 

 

תל אביב. סוף שנות השישים ותחילת השבעים. על רקע סיפור אהבה דרמטי בין רחל לעקיבא, אנחנו חוזרים לאחת התקופות הסוערות, היצירתיות והמשמעותיות ביותר בישראל. 

הימים הטעונים ההם, מתעוררים לחיים בעזרת שירים שנוצרו במדינה הצעירה והמתהווה של אז, מוסיקה שהפכה לפס קול חיינו – "אני ואתה נשנה את העולם", "צא מזה" "אל תוותרי עלי" "מה שיותר כחול יותר עמוק" "אחכה לך" "מה איתי" "היא תבוא" "הגר" "כשאת בוכה את לא יפה" ועוד... ועוד.. 

הוריה של רחל, וחבורתו הססגונית והבוהמיינית של עקיבא, המבוצרים, איש באמונתו והשקפת עולמו, מטלטלים את הזוג הצעיר, בין תקווה לייאוש, בין מוות לחיים.   

האם תצליח אהבתם הבלתי מתפשרת של רחל ועקיבא, להתגבר על כל הקשיים ולהפוך לחיים של הגשמה יצירה ויציבות בשנים הקריטיות שבין 67 ל73? 

מחזה סוחף, רווי הומור ומשופע במוסיקה משל טובי היוצרים בארץ (שלום חנוך, יעקב רוטבליט, אריק איינשטיין, שמוליק קראוס, מיקי גבריאלוב,  ג'וזי כץ, יונתן גפן ועוד..) שאינו מתבייש לשאול שאלות נוקבות על קיומנו כאן ומציע לנו אפשרות, אולי נאיבית, להביט לימים בהם היינו חולמים ומאמינים.   

 

תאריך
יום חמישי,14 בספטמבר, 2017
מקום
תיאטרון הקאמרי ת"א
תחילת מופע
20:30
מחיר מלא
350 ₪
מחיר למנוי פיס
124 ₪
סוג מופע
ישיבה

  מופעים נוספים

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.
אזהרה: משרד הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחת חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, נסיון, יכולת או ריבוי משחקים.
בהגרלות המנויים ניתן לזכות בפרס מירבי שבין 50,000 ₪ עד 1.5 מיליון ₪. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה.
הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן