ליאור נרקיס & דודו אהרון

אמפי קיסריה

ליאור נרקיס & דודו אהרון
מופעים > צפון > מופעי שירה

ליאור נרקיס & דודו אהרון 

"חגיגה בישראל" – מופע משותף

 

ליאור נרקיס ודודו אהרון, שניים מהזמרים המצליחים ביותר בישראל חוברים יחדיו למופע משותף שיעלה בקיץ הקרוב על במות ענק בישראל.

לרגל המופע החדש והמשותף שיחררו לפני שבועות אחדים ליאור נרקיס ודודו אהרון שיר חדש "חגיגה בישראל" אותו ליווה גם קליפ מיוחד בו החליפו את דמותם לצמד זקנים אנונימי ויצאו לקחת חלק באירוע התרמה מיוחד. 

ליאור נרקיס מהאמנים המובילים בישראל, נמצא לקראת אלבומו ה- 16, כשבאמתחתו בעשור האחרון שרשרת להיטי ענק: "שגעת טרפת", "המלכה שלי", "ריחות של אלכוהול", "אני עף אלייך", "יהלום", "עמליה", "ערב טוב לך", "מול כל העולם", "אם תרצי", "מהפכה של שמחה", "אני מבטיח", "אחת כמוך", "אתן לך שנים", "אז יאללה", "צביקה", "אש", "עשינו היסטוריה", "לכל אחד יש" ועוד... הוא זכה בפרסי מוסיקה רבים, ועשרות מיליוני צפיות ביו טיוב, כשהוא האמן המבוקש והמצליח ביותר בהופעות ואירועים בישראל.

דודו אהרון, מהאמנים והיוצרים המובילים בישראל. בקרוב יצא אלבומו ה-8 כשבאמתחתו בעשור האחרון שרשרת להיטי ענק: "טרמינל 3", "הכל זה מלמעלה", "תגידו לה", "כסף ואלכוהול", "הגורל הזה", "מילים פשוטות", "נתת לי אותה", "בחור רגיש", "אהבה ללא גבולות", "את אשתי", "ירוק ודבש",  "ואם היינו יחד", "אהבה ראשונה", "לא דומה", "אין כמו אהבה", "אמא יקרה", כשאלך", "אל תדאגי לגורלנו", "שם עליה טבעת" "מזל מאזניים" ועוד...  הוא זכה בפרסי מוסיקה רבים, פרס מלחין השנה של אקו״ם, שיר השנה, זמר השנה ועשרות מיליוני צפיות ביו טיוב. 

המופע ישלב את כל הסגנונות המוזיקליים שאפיינו אותם במהלך הקריירה: מזרחי, אתני, פופ, ומוסיקת עולם, כשהשניים על הבמה מבצעים במשותף את מיטב הלהיטים הגדולים שכבשו כל פלייליסט במהלך 2 העשורים האחרונים.

 

תאריך
יום חמישי,03 באוגוסט, 2017
מקום
אמפי קיסריה
תחילת מופע
21:00
מחיר מלא
179-229 ₪
מחיר למנוי פיס
134-184 ₪
סוג מופע
ישיבה

  מופעים נוספים

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.
אזהרה: משרד הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחת חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, נסיון, יכולת או ריבוי משחקים.
בהגרלות המנויים ניתן לזכות בפרס מירבי שבין 50,000 ₪ עד 1.5 מיליון ₪. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה.
הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן