קותימאן אורקסטרה

מועדון התיאטרון

קותימאן אורקסטרה
מופעים > מרכז > מופעי שירה

החללית הכי פסיכדלית בארץ חוזרת לביקור קצר במועדון התאטרון. אחרי הטיסה הקודמת שהמריאה מהמשכן לאומנויות הבמה בתל אביב, הגיע הזמן לנעול את נעלי הריקוד ולהדרים ליפו.

הנה קצת מהדברים שעברנו בשנה האחרונה על הקברניט, קותימאן: אלבום חדש בשם 6AM שמתקבע לו לאט לאט כקלאסיקה מודרנית; פרינסס שואו הסרט התיעודי שנעשה על מערכת היחסים הייחודית ומלאת הרגש, בין קותי מצאלים לסמנתה מניו אורלינס, הפך לקאלט, זכה בפרס אופיר כסרט הדוקומנטרי הישראלי הטוב של 2016; ובמקביל, מציגה בימים אלו תערוכת-בכורה במוזיאון תל אביב, ככה בקטנה; הוא מיקסס את המבורג במסגרת הפרוייקט חובק העולם קותימאן ממקסס ערים בעולם; אבל גולת הכותרת, היא כמובן ההופעות של האורקסטרה, שנראות ונשמעות, כמו פרק נוסף במסע בין כוכבים.

כאמור, במסגרת ההופעות של האורקסטרה, החוויה הפסיכדלית מתחילה פיזית בישראל ומשם, יחד עם הקהל, ממריאה לחלל. קותימאן אורקסטרה היא כבר מזמן לא הסוד השמור של המוסיקה הישראלית, אלא חוד החנית של תעוזה, כשרון, הרחבת תודעה מוסיקלית ופיזית וככל הנראה להקת ההופעות המאתגרת ביותר שידעה ישראל. חזקו את הקורות והרימו את הגג (של מועדון התיאטרון!), האורקסטרה חוזרת, בכפכפים, למועדון התאטרון לחגיגה של גרוב ופסיכדליה.

תאריך
יום חמישי,02 בפברואר, 2017
מקום
מועדון התיאטרון
פתיחת דלתות
20:30
תחילת מופע
21:30
מחיר מלא
134 ₪
מחיר למנוי פיס
109 ₪
סוג מופע
עמידה

  מופעים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן