יסמין לוי מארחת את ברי סחרוף

תיאטרון גשר

יסמין לוי מארחת את ברי סחרוף
מופעים > מרכז > מופעי שירה

יסמין לוי מארחת את ברי סחרוף!

מאז יצא "ליברטד" אלבומה האחרון (2012) של יסמין לוי, היוצרת-מבצעת בעלת המוניטין הבינלאומיים, יצאה יסמין לחיפוש  מוסיקלי-אישי. במהלכו, היא ביצעה והקליטה מבחר מקלאסיקות טנגו ארגנטינאי עם תזמורת סימפונית (באלבום Tango).

יסמין שבה אלינו, לאחר סיבוב הופעות מצליח ברחבי אירופה. המופע החדש של יסמין לוי  לרגל יציאת האלבום החדש  ישוב אל במות , בראשית 2017 והוא כולל שירים חדשים , שירים נבחרים מכלל אלבומיה בספרדית ולדינו  עד-כה וגם, שירים חדשים מתוך האלבום החדש והראשון שלה בעברית, אשר יראה אור לקראת חג הפסח. אולי יותר מכל, יציג המופע ליווי וסאונד מוסיקלי חדש ומפתיע, עליו חלמה יסמין משך שנים ומרגישה כעת בשלה עבורו.

עוד במופע, תציג יסמין את הרכב המוזיקאים החדש, המשלב את הצליל הספרדי עם זה המערבי. התוצאה: דיאלוג של שירה עם גיטרה ספרדית וגיטרה חשמלית, פסנתר ,תופים כלי הקשה ובאס חשמלי. בין השירים המוכרים והאהובים של יסמין: LibertadEspra UnpocoAdio KeridaLa AlegriaHalleujahNaci en Alamo (Vengo)Una Noche Mas , תני לעצמך להיות יפה,  שמועות ועוד רבים וטובים.

על הבמה ולצד יסמין:
יחיאל חסון - גיטרה ספרדית | אדם בן אמיתי - גיטרה חשמלית | מתן אפרת – תופים
ישי אמיר- כלי הקשה | הדר גרין- באס | נדב ביטון - פסנתר

תאריך
יום רביעי,22 בפברואר, 2017
מקום
תיאטרון גשר
פתיחת דלתות
20:00
תחילת מופע
20:30
מחיר מלא
124-144 ₪
מחיר למנוי פיס
104-114 ₪
סוג מופע
ישיבה

  מופעים נוספים

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.
אזהרה: משרד הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחת חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, נסיון, יכולת או ריבוי משחקים.
בהגרלות המנויים ניתן לזכות בפרס מירבי שבין 50,000 ₪ עד 1.5 מיליון ₪. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה.
הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן