מפעל הפיס בשיתוף זאפה משיק את אתר ההטבות החדש למנויי מפעל הפיס "עולם ההטבות של מנויי פיס" בכתובת paisplus.co.il.

לאתר יוכלו להירשם מנויים פעילים ולרכוש בו כרטיסים מוזלים להופעות, הצגות, מופעי סטנד-אפ וכו'.

"עולם ההטבות של מנויי פיס" מטרתו מתן הטבות מתחלפות לאורך כל השנה – בעיקר בנושאי תרבות, אמנות בידור ופנאי, כאשר ההטבות מיועדות למנויים של מפעל הפיס. 

 

מפעל הפיס הוא בראש ובראשונה מפעל של אנשים שעובד למען אנשים -כל האנשים החיים בישראל.

הזוכים האמיתיים בפיס הם התינוקות שנבדקים במרפאות טיפת חלב, הילדים שמגיעים בבוקר לגן חדש, התלמידים שלומדים בכיתה מרווחת ומוארת, הקשישים המבלים במרכזים לגיל הזהב, התלמידים בחוגי המחשב, הילדות והילדים בחוגי הבלט והג'ודו.

הזוכים האמיתיים בפיס הם סטודנטים המקבלים מלגה להשכלה גבוהה, נוסעי האוטובוסים של המועצות האזוריות, שחקני הכדורסל במגרש השכונתי, שחקני התיאטרון, האמנים, הסופרים והמדענים, הקהל שבא לצפות בהצגה בהיכל מרווח והאם שמנדנדת את בתה הפעוטה בנדנדה בגינה הציבורית הירוקה.

כל אלה הוקמו על ידי מפעל הפיס לרווחת הקהילה.

מנויי הפיס הם הלקוחות המשתתפים בהגרלות המנויים הנערכות חמש פעמים בכל חודש, ובהן סיכויים לזכות בפרסים של החל מ – 11 ₪ ועד מיליון וחצי ₪, מכוניות, חופשות בחו"ל ועוד ועוד.

מעבר לעבודה שהמנויים משתתפים באופן אוטומטי בהגרלות הקבועות (5 הגרלות מדי חודש, 60 הגרלות בכל שנה), הרי שבזכות אתר paisplus הם זכאים ליהנות גם ממגוון עשיר של הטבות – במיוחד בשבילם. 

 

משפחת זאפה כוללת את מועדוני ההופעות- זאפה ת"א, זאפה הרצליה, זאפה ירושלים, זאפה חיפה, זאפה "אמפי שוני" ו-live פארק, חברת ההפקות זאן מוסיקה ומחלקת אירועים פרטיים ועסקיים.

בתוך 12 שנים מיצבה עצמה הזאפה כמקום אקסקלוסיבי להופעות ואירועים וכבית חם לאומנים ולתעשיית המוסיקה כולה כאשר היא מצליחה להגיע לקהל מדויק, לחתכים סוציו אקונומיים ע"פ בחירה ולהשפיע באמצעות תקשור, מיתוג ושמירה על קשר אישי עם הלקוחות.

מתוך מחשבה כי לכל לקוח יש את הצרכים, החלומות והרצונות שלו, במועדוני הזאפה תוכלו ליהנות מסימפוניה של צבעים, ריחות, מרקמים וטעמים וכן מבר משקאות עשיר וכל זאת במעטפת עיצובית הייחודית רק לנו. על בימות המועדונים מתארחים מיטב אמני ישראל בהופעות ישיבה או עמידה אינטימיות וייחודיות באופיין, מה שמאפשר לזאפה להיות למועדון ההופעות המוביל בישראל, זאת בזכות האווירה הייחודית והתוססת אותה מרגיש כל אחד ואחד ובכל גיל.

 

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.
אזהרה: משרד הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחת חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, נסיון, יכולת או ריבוי משחקים.
בהגרלות המנויים ניתן לזכות בפרס מירבי שבין 50,000 ₪ עד 1.5 מיליון ₪. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה.
הרשמו לניוזלטר שלנו ותהנו ממגוון הטבות, כבר עכשיו! לחצו כאן